Gólerős támadó érkezett csapatunkhoz

Nem ismeretlen számára a közeg.

Újabb erősítésről számolhatunk be klubunk háza táján. Horváth Roland személyében gólerős játékos érkezett csapatunkhoz – felnőtt pályafutása során egy híján nyolcvan találatnál jár.

BCS Horvath Roland vs III Ker(Fotó: Jámbor Anita)

A 26 éves támadó utánpótlásévei alatt Vácon, Felcsúton, valamint Újpesten is pallérozódott. A liláktól Csákvárra került, majd játszott Zalaegerszegen, Gyirmóton, legutóbb pedig a Budafokot erősítette.

Nem ismeretlen számára a közeg, hiszen a 2016/2017-es szezon tavaszán, valamint a 2017/2018-as idény őszi részében már magára ölthette klubunk szerelését – ebben az időszakban 31 meccsen 13-szor köszönt be az ellenfeleknek.

Sok sikert és számos további gólörömet kívánunk ismét budaörsi színekben!

Hajrá Budaörs!

Vissza a főoldalra


Nyomtatás