A Király SE elleni mérkőzést a 9. fordulóból pótolták.

Király SE – Budaörs 3-0

BudaörsHámori (Séra 43’), Katona, (Vámos 75’), Sebestyén, Pintér, Németh, Éles, Erdey (Jármai 62’), Fiedler, Polgár (Kiss 75’), Czakó (Kovács 62’), Zolyia (Szabó 62’)

Vezetőedző: Kaszás Attila

Kaszás Attila értékelése:
„Jól kezdtük a mérkőzést, több helyzetünk is volt az első 10 percben, de vagy az ellenfél kapusa védett bravúrral vagy mi voltunk lassúak, pontatlanok, így nem sikerült megszereznünk a vezetést. A folytatásban kiegyenlítettebb játék folyt mezőnyben, ekkor már ellenfelünknek is adódtak lehetőségei, gólt is szereztek. A második félidőben rövid időn belül kaptunk két, finoman szólva is elkerülhető gólt szögletből, ami után egyébként rengetegszer sikerült a hazai csapat védelme mögé jutnunk, de a befejezéseknél rendre rossz megoldást választottunk. Az igazság az, hogy magyarázhatjuk a bizonyítványt, hogy nem reális az eredmény, a mérkőzés jegyzőkönyvében mégis 3-0 szerepel, és ez a lényeg... „

A következő mérkőzés, december 2-án, a II. Kerület UFC ellen 14 órától lesz a Panoráma Sportközpontban.