Edzőmeccsek, hírek | 2015/8. hét

A FŐPRÓBA NEM VOLT TÖKÉLETES, EBBŐL ADÓDÓAN SIKERES KEZDÉSRE SZÁMÍTUNK

A hétvégi felkészülési mérkőzéseknél már játszottunk sokkal jobban is. Az egyetlen "nyert" feliratot az U15 öltözőjének ajtajára tehetnénk, a többiek nem brillíroztak annyira. A felnőtteknek nem jött össze, pedig hajtottak, az U14 egészen jól tartotta az egy évvel idősebbeket, az U17, az U21 hajtott is, meg nem is.

UTÁNPÓTLÁS MÉRKŐZÉSEK

U21 | Budaörs - Csepel 2-5 | 2015.02.21.

Gólszerzőink: Odrobina, Vörös

Nem várt eredménnyel zárult Zengáék szereplése. Bár nem voltak túl sokan, de nem ezzel lehetett a baj.

Varga László beszámolója

A héten lejátszottuk utolsó edzőmeccsünket az első bajnoki előtt. Nagyon elvertek minket. Nem tudom szebben megfogalmazni. Minden tekintetben felülmúlt az ellenfelünk a Csepel U21 csapata. Továbbra is csak 12-13 fővel vagyunk a betegségek és sérülések miatt. Lassúak, körülményesek, párharc gyengék voltunk, támadást csak elvétve építettünk fel, labdavesztés után nem megfelelően reagáltunk, labdaszerzés után kapkodtunk, ilyen gyengén az egész felkészülés alatt nem teljesítettünk. A bajnoki rajtra a rosszul sikerült főpróba közhelyben és magunkban bízhatunk, és abban a plusz motivációban, amit az adott pontok jelentenek.

U17 | Budaörs U17 - Tárnok U21 0-5 | 2015.02.21.

A vendégek jobban bírták az iramot, a második félidőre elfáradtunk, támadásaink mind meddők voltak.

Google+ képösszefoglaló

Urbán Zoltán beszámolója

Szombaton reggel a Tárnok KSK U21-es csapata ellen játszottunk. Négy hiányzó kivételével teljesnek mondható volt a csapat. Az első félidőben Vajda Danival kiegészülve mezőnyfölényben voltunk. Mindkét szélen tetszetős támadásokat vezetve 4-5 ziccert is kialakítottunk. Vagy a remekül védő tárnoki kapus, vagy a kapufa, vagy támadóink ügyetlenkedése miatt a helyzeteket nem tudtuk gólra váltani. Ellenfelünk viszont két nagy egyéni hibánkat kihasználva kétszer is a hálóba talált. A második játékrészben mindenki játéklehetőséget kapott, itt már kijött a Tárnok fizikai fölénye, még három gólt kaptunk. Abból a szempontból hasznos volt a mérkőzés, hogy az első bajnokit is egy hasonlóan erős csapat ellen játszuk Tatabányán. Már körvonalazódik, hogy ki az a pár játékos, akire lehet majd számítani. Nehéz tavasz elé nézünk...

U15 | Budaörs - Csepel-Halászi 7-2 | 2015.02.22.

Ugyan nehézkesen indult a meccs, nem igazán jöttek össze a támadások, komoly védelmi hibák is adódtak, de hamar észbe kapott Horváth Roland egysége és elsöprő győzelmet arattak.

Horváth Roland beszámolója

A hétközi edzőmérkőzés miatt kicsit tompábban kezdtünk. Ennek meg is lett az eredménye és vezetett az ellenfelünk. Majd az első félidő felétől átvettük a mérkőzés irányítását és innentől kezdve a mi akaratunk érvényesült. A mérkőzésnek több olyan periódusa volt, ahol szellemesen, jól fociztunk, de sajnos még voltak koncentrációban kihagyások és ezért akadtak hibák. Egy nagyon értékes héten vagyunk túl, de sajnos még mindig vannak betegeink, hiányzóink. Remélem ezen a héten már teljes létszámmal tudunk majd edzeni. Gratulálok a gyerekeknek, de van még mit kijavítanunk az első bajnoki mérkőzésig.

U14 | Budaörs U14 - Biatorbágy U15 2-2 | 2015.02.22.

Kisebb nagyobb hibák jellemezték Papp  Gabi alakulatának játékát. Egyelőre labdabirtoklásban jók vagyunk, de a gólszerzés még nem az igazi. Az eredményy viszont egészen jó, a vendégek jóval nagyobbak voltak.

Papp Gábor beszámolója

Első félidőben sok jó labdakihozatalunk volt, de a támadó harmadban több hiba is becsúszott a játékunkba. Első gólunkat Zsombor nagyszerű csele és nyugodt befejezése hozta meg. Második félidőben is inkább a pálya közepén folyt a játék, nincs meg a megfelelő kreativitás az ellenfél kapuja előtt, majd az utolsó 15 percre el is fáradtunk.