CIKKÜNK FOLYAMATOSAN FRISSÜL! PERCRŐL PERCRE

Üdvözöljük kedves olvasóinkat a FC Ajka - Budaörs, Labdarúgó Merkantil Bank Liga 7. fordulójának online közvetítésében!

Helyszín: Ajka, Ajkai Városi Sportcentrum
Időpont: 2020.08.30. (vasárnap) 19:00 óra

A mérkőzés játékvezetője: Dolnegó Bálint Asszisztens: Király Zsolt, Ország Péter Tartalék játékvezető: Móri Tamás

FC Ajka: Horváth, Nagy, Zsolnai, Zamostny, Lengyel, Heffler, Tóth, Rétyi, Présinger, Kovács, Tar

Cserék: Balogh, Nagy, Tóth, Görgényi, Csizmadia, Irimiás, Stoiacovici

Vezetőedző: Kis Károly

Budaörs: Kovács, Marques-Ariosa, Fényes, Kékesi, Tamás, Nyári, Molnár Csaba, Petneházi, Halmai, Sajbán, Zeke

Cserék: Szabó, Horváth Emil, Molnár Tibor, Halácsi, Horváth Roland, Váradi, Pethő

Szakmai igazgató: Bognár György

A csapatok megkezdték a melegítést

Az ajka csapata tiszta fehér szerelésben lép pályára

Csapatunk tiszta fekete szerelésben lép pályára

A csapatok befejezték a melegítést, perceken belül elkezdődik a mérkőzés

A játékvezető a sípjába fúj, csapatunk kezdi a mérkőzést

8' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLLL!!! Monár egy remek csel után vette célba Horváth kapuját, lövése a jobb felsőben landolt 0-1

9' GÓL! Kékesi ada el a labdát, amire Zamostny csapott le, majd lőtt a bal alsóba! 1-1

13' Zamostny fejelt remekül kapura, fejese a kapu mellé szállt

18' Kovács adta el a labdát a tizenhatoson belül, Kékesi érkezett menteni, lábáról a labda a kapu előtt szállt el veszélyesen

22' Zamostny kapott remek labdát átlépés után, lövésr a jobb alsó lécről vágódott ki

30' Tar érkezett remekül a szögletre, fejesét, Kovács védte magabiztosan

36' Nyári indította remekül Halmait, azonban a hazai hálóőr remekül lépett ki kapujából, majd szedte fel a labdát támadónk elöl

A játékezető lefújta az első félidőt

Félidőben cserél csapatunk, Nyári helyén, Pethő a pályán

A játékvezető elindítja a második félidőt

48' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!! Petneházi elé került a kipattanó, kapásból a jobb felsőbe lőtt 1-2

52' Fényes kapott sárgalapos figyelmeztetést buktatásért

55' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!! Zeke remekül centerezett középre, a hosszún Pethő érkezett, majd lőtt a kapuba 1-3

57' Cserél a hazai csapat, Lengyel és Rétyi, helyén, Csizmadia, és Irimiás a pályán

60' Présinger kapott sárgalapos figyelmeztetést lerántásért

61' Petneházi szabadrúgását védte bravúrral Horváth

66' Cserél a hazai csapat, Zsolnai helyén, Nagy a pályán

72' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!! Halmai lépett ki eladott labda után, majd ugratta ki Pethőt, lövése a jobb alsóban kötött ki 1-4

74' Cserél csapatunk, Halamai helyén, Molnár Tibor a pályán

79' Molnár Tibor kapott remek labdát Marques-Ariosa-tól, lövése a bal felső felett szállt el

80' Cserél csapatunk, Marques-Ariosa helyén, Horváth Emil a pályán

84' Petneházi kapott sárgalapos figyelmeztetést idő előtt elvégzett szabadrúgásért

85' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!! Petneházi szabadrúgását ütötte ki Horváth, a labda Molnár Tibor elé került, aki önzetlenül passzolt középre Kékesinek aki az üres kapuba passzolt 1-5