NB III. | Nem született gól a Puskás Akadémia FC II. elleni mérkőzésen.

Hazai pályán fogadtuk a Puskás Akadémia másodikszámú csapatát az NB III. 14. fordulójában.

BSC 2324 NBIII 14F BUDAORS PUSKAS AKADEMA FC II 0 0 BORITO

NB III. Észak-Nyugati csoport, 14. forduló:
Budaörs – Puskás Akadémia FC II.

Budaörs: Borsos, Lami, Budai (Fényes 46’), Sebestyén, Tányéros, Ferkel (Halácsi 83’), Fekete (Szamosi 66’), Horváth (Petneházi 56’), Murai, Birtalan (Gula 56’), Sajbán

Nem lépett pályára: Kunsági, Berekali, Pintér, Ribár, Bánki

Vezetőedző: ifj. Bognár György

Puskás Akadémia FC II. : Auerbach, Umathum, Markgráf, Magasföldi (Pyshchur 76’), Janyickij, Ominger, Szabari (Demeter 87’), Posztobányi, Makara, Vajda, Dusinszki (Vékony 63’)

Nem lépett pályára: Perczel, Kundrák, Juricic, Dymytriiev, Bontas, Koch

Vezetőedző: Vanczák Vilmos

Ifj. Bognár György értékelése:
„Egy nagyon küzdelmes mérkőzést játszottunk a Puskás ellen, a helyezésük nem tükrözi hűen az erőviszonyát ennek a csapatnak, mert jóval előrébb kéne helyezkedniük. Az első 60 percben inkább a küzdeni akarás volt jellemző. Attól függetlenül, hogy több helyzetet tudtunk kialakítani, mint az ellenfelünk, azért nekik is volt egy pár jó kontratámadásuk. Azonban az utolsó fél órában, egy nagyon domináns játékot tudtunk játszani, percről-percre alakítottunk ki helyzeteket, rúgtunk vagy 20-22 szögletet, sajnos egyikből se tudtunk betalálni. Nem lehetünk elégedettek, mert 2 pont bennmaradt ebben a mérkőzésben. Ugyanakkor van ilyen, előfordul, és le a kalappal a srácok előtt, mert mindent megtettek, azért hogy ezt a mérkőzést megnyerjük, és még egyszer mondom, azért ez nem volt annyira egyszerű, ahogy azt a tabella mutatja.”

A következő fordulóban a Gyirmót FC Győr másodikszámú csapata ellenfél lépünk pályára, a mérkőzést vasárnap (11.12.) 11 órától játsszák az ALCUFER Stadionban.