Vasárnap délelőtt az ETO Akadémia ellen léptünk pályára.

ETO Akadémia - Budaörs 4:2 (2:0)

BudaörsSchrenck, Molnár, Lami, Gál, Jász (Tóth 46'), Váradi (Szamosi 76'), Szécsi (Fekete 70'), Szedlár (Jármai 87'), Schmidtka, Sajbán, Balajti

Nem lépett pályáraKunsági, Konorót, Lakatos

VezetőedzőIfj. Bognár György

GólszerzőBalajti Ádám (53'), Lami Bálint (72') illetve: Rátonyi Soma (17'), Bánáti Kevin (40', 89'), Décsy Ádám (78')

Ifj. Bognár György értékelése:

„Rossz előjellel készültünk erre a mérkőzésre, egy betegség söpör át a csapaton. Voltak olyan játékosaink, akik edzés nélkül, ágyból kellve tudtak velünk elutazni, illetve más meghatározó játékosok el sem tudtak velünk utazni. Így hogy a harmadik mérkőzés volt a héten, és továbbra is nagy melegben kell focizni, várható volt, hogy ezen a mérkőzésen frissebb lesz az ellenfél, jobb focit fognak tudni játszani. Ez az első félidőben be is igazolódott. Nem nagyon tudom hibáztatni a játékosokat, mert egy ilyen mérkőzésterhelésnél, NB III-as szinten, hogy ha 5-6 játékossal is probléma van a mérkőzés előtt, akkor nagyon nehéz úgy lejátszani egy mérkőzést, hogy az koncentrált és friss legyen végig. Ennek ellenére a második félidőben jól tudtunk váltani, jó lendületben mentünk ki, vissza is tudtunk jönni a mérkőzésbe, és ott azért egy 30 percig elég jól nézett ki a csapatunk. De a meccs utolsó negyedórájára megint csak elfáradtunk, volt akit le is kellett cserélni. Ez a hétvége egy igazi szenvedés volt számunkra, a legokosabb dolog, amit tehetünk az, ha most kapnak a játékosok egy pár szabadnapot, és mindenki meggyógyul és felépül az elmúlt napok kálváriájából.”