Mély fájdalommal búcsúzunk: Elhunyt Argyelán Gábor a BSC 1924 vezetőségi tagja.

 

BSC1924 ARGYELAN GABOR

Mély megrendüléssel és őszinte fájdalommal tudatjuk a BSC 1924 teljes közösségével – sportolóinkkal, a szülőkkel, szurkolóinkkal és partnereinkkel –, hogy klubunk egyik tartóoszlopa, a vezetőségünk meghatározó tagja és mindannyiunk barátja a mi "Gabibácsink" a tegnapi nap folyamán váratlanul, gyors lefolyású betegség után elhunyt.

​Gabi bácsi nem csupán a háttérben irányította a klub életét, hanem szívvel-lélekkel élt a közösségünkért. Az a fegyelem, elhivatottság és szeretet, amellyel a mindennapi munkáját végezte, mind a közel 400 nálunk sportoló gyermek és az egész edzői stáb számára példaértékű volt.

 Távozása pótolhatatlan veszteség mindhármunk – a vezetőség –, mind pedig a teljes egyesület számára. ​

A gyászoló család fájdalmában osztozunk, és ezúton is kifejezzük legmélyebb részvétünket. ​A búcsúztatásáról és a temetés részleteiről a család döntését követően, egy későbbi időpontban adunk tájékoztatást. Kérjük a sajtó képviselőit és a közösség tagjait, hogy a család gyászát és magánéletét tartsák tiszteletben, ezekben a nehéz órákban. ​

Emlékedet és mindazt, amit a klubért tettél, örökké megőrizzük a szívünkben. Nyugodj békében! ​

A BSC1924 Futball kft vezetősége és munkatársai.

Hajrá Budaörs!

Vissza a főoldalra

Üzenetküldés

Érvénytelen adatok!
Érvénytelen adatok!
Érvénytelen adatok!
Érvénytelen adatok!
Érvénytele adatok!

Facebook

Kapcsolat