Nem sikerült a pontszerzés.

Második vereségét szenvedte el a csapat.

Vasárnap a Simple Női Liga labdarúgó NB I. 2. fordulójában hazai pályán fogadtuk a Haladás Viktória csapatát. Az első félidőben többnyire mezőnyben zajlott a játék, a kapuk nem igazán forogtak veszélyben, többnyire a középpályán folyt a küzdelem az első félidőben. A második játékrész 58. percében egy tizenhatoson belüli kezezés miatt büntetőhöz jutott a vendég Haladás Viktória. A büntetőt Sweatman értékesítette. (0-1) A 73. percben Csizmadia távoli lövés talált utat a kapunkba, ezzel kettőre növelve a vendégek előnyét. (0-2) A folytatásban több gól nem született, így a Haladás Viktória három ponttal távozott az Árok utcából.

Simple Női Liga NB I. 2. forduló:
Budaörs – Haladás Viktória 0-2

Budaörs: Szőcs, Sárosi, Kardosi (Sólyomvári, 80’), Terdik (Balázs-Hegedűs, 46’), Fábián (Berencsi, 64’), Oláh, Tóth E., Koch (Kirschner, 75’), Dencz, Kajdy, Buzás

Nem lépett pályára: Kecskeméti, Csapó, Ferbert, Sitku

Vezetőedző: Horváth Ferenc

Haladás Viktória: Dobó-Nagy, Németh M. (Nagy D., 46’), Pintér, Kovács V., Nagypál (Csejtei, 61’), Németh A. (Csáki, 70’), Kis, Sweatman, Urbán, Szil (Csizmadia, 70’), Vladulescu (Varró, 81’)

Nem lépett pályára: Kollár, Novák, Feketevíziová, Vesztergom, Varga, Szalay, Gravencz,

Vezetőedző: Markó Edina

Gólszerző: Sweatman (58’, 11-esből), Csizmadia (73’).

Sárga lap: Berencsi (67’), illetve Urbán (60’), Kis (83’)

A következő fordulóban, szerdán (08.30.) az FTC-Telekom ellen, 11 órától lépünk pályára a Kocsis Sándor Sportközpontban.