Leány U16 | Újabb győzelmet arattak U16-os lányaink.

Sorozatban harmadik győzelmüket ünnepelhették a lányok.

A 8. fordulóban, idegenben Pápán lépett pályára U16-os lánycsapatunk. Együttesünk szerezte meg a vezetést a 11. percben, amire a hazaiak szintén az első játékrészben, három perc alatt két gólt tudtak szerezni. Még az első félidőben érkezett az egyenlítő találat BSC oldalról. A második félidőben csapatunk háromszor is betalált, amire hazai oldalról nem érkezett válasz, így megérdemelten nyertük meg a mérkőzést 5-2-re, és hoztuk el a három pontot Pápáról.

A BSC 8 meccsen szerzett 19 ponttal (6 győzelem, 1 döntetlen, és 1 vereség) a tizenkét csapatos bajnokság 2. helyén áll.

Leány Regionális U16 Észak-Nyugat csoport, 8. forduló:
Pápai ELC - Budaörs 2-5

Budaörs: Beke, Csipler (Nemes 63’), Szverle, Varga, Lengyel (Joszt 60’), Kelemen, Zólyomi, Barna, Bokor, Ferenczi, Selmeczi (Papp 53’)

Gólszerzőnk: Kelemen Dalma (11’), Barna Gabriella (31’, 66’), Bokor (73’, 79’)

Kajdy Janka értékelése:
Hétközi mérkőzést játszottunk Pápán. A hosszú út megnehezítette az első félidő játékát. Hiába szereztünk hamar vezetést ellenfelünk jól reagálta le, és szabadrúgásból ki is egyenlített majd előnybe került. Második félidőre javult a játékunk folyamatosan helyzeteket alakítottunk ki, amiket sikerült értékesíteni. Így magabiztos 2-5 eredménnyel zártuk a mérkőzést.”

A következő mérkőzés, október 28-án a Gyirmót SE Győr ellen, 12 órától lépünk pályára Győrben az ALCUFERE Stadionban.