U19 III. o. Közép A bajnoki mérkőzés

U19 | Budaörs - III. Ker. TVE 3:0 (2:2)

MESTERMÉRLEG

Urbán Zoltán

Szombaton a III. kerület csapatát fogadtuk a 3. fordulóban. A nagy győzni akarás miatt kapkodva feszülten kezdtük a mérkőzést. A félidő elején ellenfelünk két nagy védekezési hibánkat is értékesítette. Az ivószünet után sikerült rendezni sorainkat és a félidő vége előtt sikerült egyenlítenünk Odrobina Norbi szép átlövésével és Szepesi Patrik fejesgóljával. A második félidőben már minden tekintetben ellenfelünk fölé tudtunk nőni. Egy szép támadás végén a vezetést is megszereztük Olaj Gyuri révén. Innen már úgy tűnt, hogy akár gólokkal is megnyerhetjük a mérkőzést, de Szepesi Patrik fegyelmezetlensége miatt az utolsó húsz percet emberhátrányban kellett játszanunk. Nem sokkal a vége előtt ismét hibáztunk így a Kerület elvitte az egyik pontot.

Varga László

Nagyon jó csapat ellen játszottunk, nem mi voltunk előzetesen a mérkőzés esélyesei. A csapat nagyon taktikusan, fegyelmezetten játszotta végig a találkozót. Pontosak voltunk védekezésben, gyorsak és kreatívak előrefelé. Bizakodó vagyok, reménykedem abban, hogy meg találtuk a játékunkat és az ezt a következő mérkőzéseken is eredményesen tudunk ebből játszani.

• 2016.09.17. (szombat) 12:00 Soroksár Sport Club - Budaörs

U15

U15 II. o. Közép-Nyugat bajnoki mérkőzés

U15 | Zeusport Holler UFC - Budaörs 0:5 (0:3)

Rajnay Attila

A Holler UFC otthonában sem volt kérdés, hogy melyik a jobb csapat. Végig nagy mezőnyfölényben játszva szép támadásokat vezetve nyertük meg a mérkőzést! Ha a támadó harmadban kicsit jobban összpontosítanak a fiúk nagyobb arányú győzelem is lehetett volna! Dicséret a csapat minden tagjának a fegyelmezett jó játékért!

• 2016.09.17. (Szombat) 11:00 Budaörs - Törökbálint

A mérkőzés helyszíne: Budaörs, Budaörsi SC Sporttelep

U14

U14 II. o. Közép-Nyugat bajnoki mérkőzés

U14 | Zeusport Holler UFC - Budaörs 4:1 (3:0)

Papp Gábor

Vasárnap Dunaföldváron játszottunk egy keskeny füves pályán. Első félidőben két olyan gólt kaptunk amire készültünk és megbeszéltük, hogy odafigyelünk. Ellenfelünk 2-3 akcelerált játékosával nem tudtuk felvenni a versenyt. Első félidőben alig-alig jutottunk el az ellenfelünk kapujáig. Második félidőben már többet tudtunk dominálni és helyzeteket kialakítani, melyből egyet sikerült gólra váltani, de közben egy hátul eladott labdával az ellenfelünk kapuig ment és negyedik góljával lezárta a mérkőzést. Pálya középső részén sok hibával játszottunk, nem tudtunk dominálni és ez által  a támadásainkat sem tudtuk felépíteni.

• 2016.09.17. (Szombat) 09:00 Budaörs - Törökbálint