Gólgazdag mérkőzés a főpróbán!

Az Árok utcában fogadtuk az FC Hatvan együttesét.

BSC 2425 NYARI FELKESZULES BUDAORS FC HATVAN 4 3 BORITO

Szombat délelőtt a szintén NB III-as FC Hatvan ellen zártuk a nyári felkészülési időszakot. Jól kezdett a BSC, és már a 8. percben Szécsi Patrik találatával a vezetést is megszerezte csapatunk. 1-0 Nem sokkal később a vendégek büntetőből egyenlítettek. 1-1 Az első félidő utolsó pillanatában Petneházi Márk gyönyörű szép, zsinóron húzott labdája a jobb felsőben kötött ki, a kapusnak esélye sem volt védeni. 2-1

A második játékrész is Budaörsi góllal indult, egy baloldali szabadrúgást követően Gál Mátyás emelkedett a legmagasabbra, és 11 méterről fejelt a kapuba. 3-1 A mérkőzés 67. percében Fekete Olivér rázta le védőjét a balszélen, majd az alapvonalról passzolt a kapu elé, ahol Sajbán Miklós érkezett, és passzolt a kapuba. 4-1 Az utolsó negyedórára megrázta magát a vendég Hatvan, és kétszer is eredményes volt, így beállítva a 4-3-as végeredményt.

Felkészülési mérkőzés:
Budaörs – FC Hatvan 4:3
Helyszín:
 Budaörs, Városi Stadion

BudaörsSchrenck, Schmidtka, Gál, Jász, Szamosi, Molnár, Sajbán, Szécsi, Birtalan, Szedlár, Balajti

Pályára léptekSebestyén, Németh, Lami, Petneházi, Jármai, Erdey, Fekete, Tóth

VezetőedzőIfj. Bognár György

GólszerzőkSzécsi, Petneházi, Gál, Sajbán

Jövő héten már bajnoki mérkőzés vár együttesünkre. Az első fordulóban idegenbe lépünk pályára a Kelen SC ellen. A mérkőzés 17.30-tól kerül megrendezésre. A találkozóról beszámolunk honlapunkon.