U14 | Kétgólos előnyből ikszeltek fiataljaink.

Izgalmas mérkőzést játszottak a fiúk.

Bár vezetett, nem sikerült győzelemmel kezdeni a bajnokságot U14-es együttesünknek. Suth Balázs csapata a Kelen SC-t látta vendégül. Bár fiataljaink két gólt szereztek az első játékrészben, a másodikban egalizálni tudott a Kelen.

MLSZ Országos U14 Alap Nyugat 1. forduló
Budaörs – Kelen SC 2-2

Budaörs: Siklós (Gaál 41’), Salavecz, Kovács, Bak, Kolozsi (Heincz 47’), Galuska-Tomsits Noel (Ladányi 18’), Galuska-Tomsits Bene, Gajda (Várszegi 57’), Wertetics (Edvi 67’), Szukob, Wortmann

Vezetőedző: Suth Balázs

Gólszerző: Szukob Tamás (2’), Gajda Máté (25’)

Suth Balázs értékelése:
A mérkőzést nagyon jó felfogásban kezdtük, az első 20-25 percben jól fociztunk, sikerült két gólt is szereznünk. Utána nem tudtuk annyit birtokolni a labdát, amennyit szerettem volna. A folytatásban az ellenfél nyomást tudott ránk helyezni, és egalizálni tudták az eredményt. A második félidőben kiegyenlített volt a mérkőzés véleményem szerint. Minőségibb helyzetekben talán jobbak voltunk, mint ellenfelünk, 2-3 helyzetünk is adódott a kapussal szemben, volt ahol a kapus védett szépen volt ahol sajnos mi hoztunk rossz döntést. Összességében jó mérkőzés volt, örülök annak, hogy a fiuk ilyen jól bírták a meleget és a végére már a labdabirtoklásunk is kezdett sokkal jobban kinézni.  A játék kontrolállásában még van mit előre lépnünk és tanulni, de jó úton járunk véleményem szerint, csapat szinten mindenképp.