Budaörs – Budai FC 3-2 (2-1)

BudaörsKonorót, Sebestyén, Buzás (Hermány 70’), Szarka (Nagymáté 58’), Apáthy (Nagy 58’), Fiedler (Egan 82’), Jármai (Dénes 82’), Varga (Köves-Abay 70’), Horváth, Polgár (Kiss 82’), Németh

GólszerzőFiedler Gusztáv (20’), Jármai Zsombor (32’, 56’)

Kaszás Attila értékelése:

A mai mérkőzésen különösen fontos volt, hogy nyerjen a csapat, mert az utóbbi időben többször is úgy szenvedtünk vereséget, hogy a játék képe alapján miénk lehetett volna a három pont. Ez nyilván nem tesz jót egy csapat hangulatának, önbizalmának sem, így aztán igazán örömteli, hogy egy szervezetten, tudatosan játszó ellenfelet sikerült legyőznünk. Gratulálok csapatomnak!

U17 - 5. forduló

Budaörs – Lurkó UFC Szombathely 2-1 (0-1)

BudaörsVas, Németh (Fejes 46’), Dugolity, Takács, Esküdt, Szabó (Kovács 33’), Koller, Pintér Boldizsár, Pintér András, Eberhardt, Mészáros

Nem lépett pályára: Kóródi

GólszerzőKoller Bence (78’), Horváth Dávid (91’ öngól)

Schrenck Rajmund értékelése:

Ezt a mérkőzést is sajnos nagyon rosszul kezdtük. Ellenfelünk egy hátul eladott labdából megszerezte a vezetést. Kapkodtunk, idegesen játszottunk és benne volt a levegőben egy újabb kapott gól. Már a szünet előtt átszerveztük a csapatot, próbáltuk rendezni a sorokat. Ahogy telt az idő úgy jöttünk vissza a meccsbe. Szünetben ismét változtattunk, mindent egy lapra téve támadtunk. Az egész második félidőben domináltunk és meg tudtuk fordítani a meccset. Nem játszottunk jól, de nagyon akartak a srácok és ennek meglett az eredménye. A második gólunkhoz kellett a szerencse is, de megdolgoztunk érte. További sok sikert a szimpatikusan, nagyon küzdő Lurkó FC-nek!

U16 - 5. forduló

FC NAgykanizsa - Budaörs 0-3 (0-0)

BudaörsSiklós (Svendor 80’), Marton, Kocsis, Klimes, Murguly, Wortmann (Fiedler 60’), Kiss, Nagy, Gajda, Hervai-D Elhoungne, Ablaka

GólszerzőKiss Botond (59', 85'), Klimes Vencel 66')

Szabó Viktor értékelése:

Nem akartam terhet tenni a fiúkra, hogy ez egy 6 pontos mérkőzés lehet, mert most a jelenlegi utolsóval játszunk. A mentális erőt és biztonságot kértem, de aktív támadó felfogásban. A mérkőzést mi irányítottuk, de kapkodva, idegesen, és a lehetőségeket nem kihasználva játszottunk. Az ellenfélnek is volt több kapura lövése, de pontatlanul gyengén céloztak, ahogy mi is az ő kapujuk előtt. Miskei Milán kollégámmal türelemre, és higgadtságra kértük a fiúkat a szünetben, mert az akarás-kapkodásba ment át. Második félidőben okosan, labdaszerzésekből lekontráztuk őket, és gyönyörű gólokat szereztünk. Az ellenfél nagyon elfárad, mi meg élveztük a játékot és uraltuk a mérkőzést. Köszönjük a segítséget a fiatalabb játékosoknak, és hatalmas dicséret az U15 Gajda Máté játékának, aki számomra kimagasló teljesítményt tett le. Természetesen a többiek is bizonyították, hogy jobb csapat vagyunk, és magabiztos második félidőt produkáltunk. Természetesen helyén kezeljük a győzelmet, de most örülünk, és holnap dolgozunk tovább.

U15 - 6. forduló

Budaörs – III. Ker. TVE 1-1 (0-1)

BudaörsBudaörsKelemen, Salavecz (Magyari 52’), Nagymáté (Kolozsi 52’), Steingruber, Heincz (Várszegi 65’), Galuska-Tomsits Bene, Gajda, Wertertics, Szukob, Wortmann, Kovács

Nem lépett pályára: Gaál, Galuska-Tomsits Noel, Edvi, Németh

Gólszerző: Wortmann Pál (66')

Vezetőedző: Lehotka Botond

Lehotka Botond értékelése:

Gyakorlatilag a meccs első helyzetéből gólt kaptunk, egy előreívelt labdából tudott ziccert kialakítani ellenfelünk. A folytatásban inkább a mezőnyben folyt a játék, de volt két komolyabb lehetőségünk, az egyiknél sajnos a kapufa nem volt velünk. A második félidőben sem változott a játék képe, labdabirtoklási fölényben játszottunk, de kicsit tanácstalanok voltunk a középső és a támadó harmadban. Sok nagy helyzetet nem tudtunk kialakítani, inkább csak a pontrúgásokból voltunk veszélyesek, amiből egyet ki is használtunk. A játék képe alapján az egyenlítésünk abszolút megérdemelt, nálunk volt többet a labda és több helyzetünk volt, ellenfelünknek nagyon kevés lehetőséget engedtünk. Összességében kicsit csalódás, hogy nem sikerült mind a 3 pontot itthon tartani.

U14 - 6. forduló

Kelen SC - Budaörs 1-1 (0-1)

BudaörsPaszternák, Varga, Bartha, Galyas, Szántó, Kőrösi (Bozai 64’), Kolozsi (Tóth 64’), Csobay-Novák (Juhász 54’), Szukob, Nagymáté (Mátyás 54’), Solymosi

Cserék: Kabarcz, Harka, Juszku, Szabó, Réti

Gólszerző: Somfai Gordon (73’), Kolozsi Zente (77’)

Suth Balázs értékelése:

Két egyenlő csapat találkozott a mai napon véleményem szerint. Játékban most játszottunk számomra az egyik legjobban, mind labdakihozatalban mind a középső zónában tetszett, amit láttam. A mezőnyben való jó játék sajnos a kapu előtt már nem párosult helyzetekkel. A négy negyedből talán a harmadikban játszottunk rosszabbul, ott az ellenfelünk fölénk nőtt lőttek egy szép távoli gólt is, és 2-3 nagy helyzetet pluszban ki alakítottak, de a kapusunk a helyén volt ezeknél a szituációknál. Az utolsó negyedben, nagy küzdéssel és akarással sikerült a fordítás a csapatnak, illetve itt már kihagytunk 1-2 nagyobb ziccert is. A küzdeni akarásért és a jó játékért gratulálok a csapatnak megérdemelten fordították meg a mérkőzést. A Kelen csapatának további sok sikert kívánok.

U12 - 6. forduló

BSC 2425 U14 6F BUDAORS KELEN SC BORITO

Budaörs - Kelen SC 1-5

BudaörsRabóczki, Barta, Czupper, Benedek, Kiss, Sánta, Bene, Koncsik, Szántó

Cserék: Orosz, Perlaky, Farkas, Végh

Pintér Benedek értékelése:

A mérkőzés első félidejében nagyon fegyelmezetten és jól játszottunk. A második negyedben a gyakorolt letámadásainkat nagyon jól adták vissza srácok és ebből gólt is sikerült szereznünk. A második félidőre érezhető volt a fáradtság de még akkor is igyekeztek megvalósítani a tanult elemeket. Egy nagyon izgalmas és értékes meccsen vagyunk túl.

U8 - Bozsik Fesztivál - 2. Forduló

Helyszín: Érd, Novák Ferenc Sporttelep

Németh Gergely értékelése

A fesztiválon ismét két csoportban vettünk részt. A játékosok mindkét időpontban nagyon ügyesen játszottak. Az egy az egy elleni játékhelyzeteket bátran felvállalták ezekből szép cselek és sok gól is született. Támadásban és védekezésben is jó teljesítményt nyújtottak, így sok sikerélményben volt részük. Külön öröm számomra, hogy az edzésen gyakoroltakból sok mindent viszont láttam. Gratulálok a csapatnak, csak így tovább!