Íme, a hétvégi eredmények!

U19 - 6. forduló

SC Sopron - Budaörs 2-4 (0-1)

BudaörsKonorót, Nagy, Sebestyén, Buzás, Kovács (Varga 46’), Jármai (Kiss 81’), Szarka (Apáthy 65’), Horváth (Köves-Abay 81’), Polgár (Oláh 81’), Egen (Nagymáté 65’), Németh (Hermány 73’)

GólszerzőEgan Benedek (30’), Apáthy Gáspár (68’), Sebestyén András (69’), Buzás Marcell (80’)

Kaszás Attila értékelése:

Rengeteg pozitívuma volt a mai mérkőzésnek: mindenki csak a játékra koncentrált, gólokat szereztünk, egy kétperces rövidzárlatot leszámítva stabilak voltunk védekezésben és megszereztük a 3 pontot. Utóbbi azért is kiemelendő, mert mostanában nem nyertünk mérkőzést, amikor messzebb kellett utaznunk,  szóval vártuk már ezt a sikert! Gratulálok a csapatnak!

U17 - 6. forduló

Soroksár SC - Budaörs 1-2 (1-0)

BudaörsVas, Németh, Dugolity, Takács, Esküdt, Pintér Boldizsár, Eberhardt, Mészáros, Kovács Jakab (Kovács Áron 38’), Koller, Pintér András

GólszerzőKovács Áron (53’), Pintér Boldizsár (90’)

Schrenck Rajmund értékelése:

Az első félidőben sok hibával játszottunk, minden csapatrészben. Védők kapkodtak, nem tudtunk mit kezdeni az ellenfél kontráival, középpályások kevés párharcot nyertek meg, támadóink sok helyzetet hagytak ki. Szünetben rendeztük a sorokat és sokkal élesebben álltunk bele a mérkőzésbe. Végig uraltuk a második félidőt, teljesen megérdemelten hoztuk el a három pontot egy kifejezetten hajtós, jó iramú meccsen. Minden elismerésem a srácoké, hiszen hétről-hétre egy-két cserével játszunk. Betegség, sérülések nehezítik a dolgunkat, ennek ellenére beleadnak mindent. Már a második mérkőzést fordítjuk meg és döntjük el a 90-ik percben, ez mindenképpen a csapat erejét mutatja. Gratulálok a srácoknak! További sok sikert a Soroksár csapatának!

U16 - 6. forduló

Budaörs - II. Kerület UFC 1-4 (0-2)

BudaörsKóródi, Marton, Fiedler (Czupper 64’), Kocsis, Klimes, Kiss, Nagy (Szabó 46’), Hervai-D Elhoungne (Csuta 46’), Fogaras (Rajó 72’), Ablaka (Fejes 46’), Murguly

GólszerzőKiss Botond (88’)

Szabó Viktor értékelése:

Sajnos nem először történik, hogy jobb csapat ellen már az elején komoly hátrányba kerülünk, lefutnak, lebirkóznak. Sajnos hátul és elől is létszám hátrányban kerülünk, mert többet futnak, és a gyorsabban gondolkodnak. Próbáltunk második félidőben változtatni, de nem sokat változott a kép. Csak az utolsó 20 percben volt sok lövésünk, amikor már kicsit visszavettek, de igazából gyenge próbálkozások voltak. A végén azért szépítettünk, de mindenben felülmúlt az ellenfelünk, és gratulálok nekik.

U15 - 7. forduló

Békéscsaba 1912 Előre - Budaörs 3-6 (2-3)

BudaörsBudaörsGaál, Salavecz (Galuska-Tomsits Noel 74’), Szukob (Németh 69’), Steingruber, Heincz, Galuska-Tomsits Bene, Kovács, Gajda, Kolozsi (Várszegi 69’), Magyar (Edvi 74’), Wortmann

Nem lépett pályáraKelemen

Gólszerző: Kovács Jakab (12’, 64’), Steingruber Félix (26’, 42’), Kolozsi Zétény (28’), Németh Levente (70’)

Vezetőedző: Lehotka Botond

Lehotka Botond értékelése:

A füves pálya és a hosszú utazás miatt nehéz meccsre készültünk, ahol az első 15-20 percben a békéscsabaiak nagyon intenzíven támadtak le, és nem sokszor tudtunk kiszabadulni nyomás alól. A félidő közepe után változott a játék képe, sokkal többet tudtuk birtokolni a labdát, sikerült középen és a széleken is bontanunk. A második félidő legelején is sikerült gólt szereznünk, a kétgólos vezetés után ellenfelünk mindent egy lapra feltéve támadott, ami miatt rengeteg területünk volt kontrázni. Ezek közül még kettőt sikerült kihasználnunk, így megérdemelten nyertünk, gratulálok a srácoknak!

U14 - 7. forduló

Budaörs - Tatabányai SC 1-4 (1-3)

BudaörsPaszternák, Kocsis (Kőrösi 16’), Varga, Solymosi (Mészáros 61’), Tóth (Azary 61’), Galyas, Szántó, Nagymáté (Bozai 51’), Csobay-Novák (Juhász 51’), Bartha, Mátyás

Nem lépett pályára: Somogyi

Vezetőedző: Lipők András

GólszerzőCsobay-Novák Máté (38’)

Lipők András értékelése:

Gyengére sikerült a mérkőzés eleje, hamar 3 gólos hátrányba kerültünk. Ezután egy másik mérkőzés kezdődött, többet birtokoltuk a labdát többet futottunk és helyzeteket dolgoztunk ki, és a félidő előtt sikerült szépítenünk. A második félidőt is úgy kezdtük, mint az elsőt rögtön gólt kaptunk, és ezzel sajnos eldőlt a mérkőzés. Igaz hogy ezután is sok helyzetet dolgoztunk ki, sajnos ki is hagytuk még büntetőből sem sikerült a kapuba találnunk. Sajnálatos vereséget szenvedtünk, meg kell tanulnunk, hogy a mérkőzés első percétől az utolsóig koncentrálni kell.

U13 - 7. forduló

Budaörs - Kaposvári Rákóczi BFLA 1-3

Budaörs: Réti, Csiki, Ladányi, Godó, Somfai, Spiesz, Kecskés, Bakonyi, Kolozsi

CserékKelemen, Bocz, Fiedler, Belényi, Hell, Harka, Juszku

GólszerzőBakonyi Benett (15’)

Suth Balázs értékelése:

A mérkőzést, nagyon jó felfogásban kezdtük, ahogy egy hazai csapatnak kell. Magasan védekezve agresszívan letámadva, viszonylag sok labdát szerezve az ellenfél kapuja előtt, de ezeket sajnos nem tudtuk gólra váltani, vagy nagyobb helyzetet teremteni. Egy nagyon szép átlövéssel sikerült megszerezni a vezetést, és mezőnyben is úgy futballoztunk, ahogy szeretném. A harmadik és a negyedik negyedben, viszont sajnos nem kellően koncentráltunk szituációkra és már nem tudtunk akkora nyomást helyezni az ellenfelünkre, emiatt tiszta indító helyzeteket ajándékoztunk, amit köszöntek szépen és ki is használták. A mai mérkőzés tanulsága számunkra, hogy lehetünk, jobbak mikre kell nagyobb figyelmet fordítani a Támadásból Védekezésbe való átmenetnél.

Lakatos Roland értékelése

Felcsúton, füves pályán léptünk pályára a házigazda mellett a Paks, Budafok, Salgótarján és a Tatabánya csapatai ellen. Különböző stílus jellemezte az ellenfeleket, amik sok esetben is nehézséget okoztak. Voltak helyzeteink és próbálkoztunk távolról is, de nem voltunk elég hatékonyak. Védekezésben és támadásban sem volt megfelelő a labda nélküli mozgás. A párharcokban és labdabirtoklásban is kevésbé voltunk kezdeményezőek. A labdavesztésekre és a labdaszerzésekre is gyorsabb reakcióra lesz szükség a jövőben. Ez a torna is sok hasznos tapasztalattal szolgált.

U10 - Régiós Torna - 4. Forduló

Felcsút 10.13

Miskei Milán értékelése

A 4. fordulót már ismerős helyszínen, Felcsúton rendezték meg, ahol csapatunk a hétvége folyamán a Felcsút, Salgótarján, Tatabánya, Paks és Budafok csapataival mérhette össze tudását. A mérkőzések során csapatunk magabiztosan és egységesen teljesített, ami különösen örömteli volt. Játékunkat szép cselek, látványos gólok és harmonikus összjátékok jellemezték. Az elején tapasztalt apróbb kudarc ellenére a gyerekek lelkesedése nem csökkent, ahogy haladtunk előre a tornán, úgy egyre jobb teljesítménnyel rukkoltak elő. Külön szeretném kiemelni, hogy a sók jó teljesítmény mellett a srácok folyamatosan küzdöttek, hajtottak, és egymást támogatták, egymás hibáit ügyesen orvosolták, ami példaértékű volt. Felbecsülhetetlen élmény volt átélni ennek a tornának minden egyes pillanatát. Szeretnék gratulálni a gyerekeknek, hiszen újra kimagasló teljesítményt nyújtottak. Nem utolsó sorban pedig szeretném megköszönni a szülők támogatását, akik mellettünk álltak és elkísértek minket ezen a hétvégén!

U9 - Régiós Torna - 4. Forduló

Olaj György értékelése

Hétvégén a Felcsút által szervezett tornán vettünk részt a 4. fordulóban. Mind az 5 mérkőzésen remek teljesítményt nyújtott a csapat, ami az eredményekben is megmutatkozott. Bátor és kezdeményező játék jellemezte a játékosokat, a párharcok többségét sikeresen megnyerték. Kombinatív, szép támadásokat vezettünk, amiket nagy arányba ki is tudtunk használni. Gratulálok a csapatnak.

U8

Budaörs - Kelen SC

HelyszínHermann Ottó Át. Isk., műfüves pálya,

Németh Gergely értékelése

A szombati napon a Kelen U8-as csapatával játszottunk két, hatvan perces mérkőzést. A nyári edzőmérkőzéshez képest, nagy fejlődésen mentek át a játékosok így nagyon színvonalas és jó mérkőzéseket játszottunk. Támadásban és védekezésben is felvettük a versenyt az ellenféllel mindkét meccsen. Szép egyéni akciók és kiváló helyzet kihasználás jellemezte a csapatot ez által sok gólt sikerült szereznünk. Gratulálok a csapatnak, csak így tovább!